Aksaray Hayvan Pazarında 2 kardeş vuruldu; Durumları Ağır!

Aksaray hayvan pazarında alacak verecek tartışmasında silahlar konuştu, 2 kişi yaralandı

Olay; Aksaray hayvan pazarında sabah saatlerinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre; Aksaray’da Ticaret Borsasının arka tarafında bulunan ve her salı günü kurulan Hayvan pazarında daha önceden aralarında alacak verecek davası yüzünden tartışma bulunan Alper (29) ve İbrahim (31) A. kardeşler ,Baki D. (32) ile karşılaştı.

Taraflar arasında başlayan tartışmada kısa sürede kavgaya dönüşürken Baki D. yanında bulundurduğu silahı ateşleyerek 2 kardeşi yaraladı. Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil çağrı merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra iki kardeşi ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisine naklederken bir kişide özel hastaneye nakledildi.

Aksaray'da Kız Meselesi Yüzünden 2 Gurup Arasında Çıkan Kavgada Birisi Ağır 4 Kişi Yaralandı Aksaray'da Kız Meselesi Yüzünden 2 Gurup Arasında Çıkan Kavgada Birisi Ağır 4 Kişi Yaralandı

Polis ekipleri hayvan pazarında çevreyi ablukaya alıp güvenlik önlemleri aldı. Hastaneye kaldırılan iki kardeşin sağlık durumlarının ciddiyetlerini koruduğu bildirilirken, Silahla iki kardeşi vuran B. Dinç ilk muayenesinin ardından emniyete götürüldü. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper