Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Şehit ve Gazi Derneklerini Ziyaret Etti

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, şehit ve gazi derneklerini ziyaret ederek, şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi. Ziyarette, şehit aileleri ve gazilerle sohbet eden Vali Kumbuzoğlu, Şehitlerin emaneti aileleri ile kahraman gazilerin her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.  

Aksaray Şehit Aileleri Koruma ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Koçak ve şehit yakınları, Muharip Gaziler Derneği Aksaray Şube Başkanı Mustafa Dağ ve Gaziler ile Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Dede Mehmet Akbulut dernek yöneticisi şehit yakınları ve gazilerle bir süre sohbet eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu; 

Aksaray'da Polis 21 Adet Ruhsatsız Silah Ele Geçirdi 1 Kişi Yakalandı Aksaray'da Polis 21 Adet Ruhsatsız Silah Ele Geçirdi 1 Kişi Yakalandı

“Bizler aziz şehitlerimizin bu topraklara döktükleri kanları sayesinde bu topraklarda hür yaşıyoruz. Allah mekanlarını cennet eylesin. Şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakarlıklarını unutmamak ve onlara destek olmak amacıyla buradayız. Devlet olarak şehit aileleri ve gazilere her zaman yanlarındayız. Onların her türlü ihtiyacını karşılamak, onlara moral ve motivasyon sağlamak en öncelikli görevlerimiz arasındadır" dedi.

Vali Kumbuzoğlu'nun bu anlamlı ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirten şehit ve gazi aileleri Vali kumbuzoğlu’na teşekkür etti.  

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper