Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından icra edilen faaliyetler tüm hızıyla devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, şehir içerisinde asayiş ve kamu düzeninin sağlanması adına yürüttüğü çalışmalar kapsamında, daha önceden aranan ve kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen kişiyi yakaladı.Edinilen bilgiye göre; Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda, Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi içerisinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik, JASAT ve Sultanhanı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından icra edilen devriye faaliyetleri sırasında “hırsızlık” suçundan aranan ve hakkında 13 yıl 5 ay 5 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahıs yakalandı. İşlemlerinin tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edilen şahıs, tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Konu hakkında açıklama yapan Jandarma ekipleri, vatandaşların huzur ve güven ortamını sağlamak için gerçekleştirilen çalışmalar kararlılıkla devam edileceğini ifade etti.

Dolu ve sağanak yağıştan etkilenen bölgelerde hasar tespit çalışmaları devam ediyor Dolu ve sağanak yağıştan etkilenen bölgelerde hasar tespit çalışmaları devam ediyor

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper