AKSARAY MERKEZ KUTLU KÖYÜ İLE HAMİDİYE ALACA ARASINDAKİ YOL YAPILIYOR AKSARAY MERKEZ KUTLU KÖYÜ İLE HAMİDİYE ALACA ARASINDAKİ YOL YAPILIYOR

Aksaray’ın Eskil ilçesinde bir haftalık çeşitli etkinliklerden oluşan bahar ve çocuk şenliği yapıldı.

Aksaray’ın Eskil ilçesinde Latife Hanım Anaokulu tarafından bahar ve çocuk şenliğine aileler yoğun katılım sağladı. Bir hafta süren etkinliğe ailelerin yoğun katılım memnuniyetle karşılanırken bir birinden güzel etkinlikler düzenlendi. Çocuklarla aileler piknik günüyle şenliğe başladı. Sinema etkinliğiyle güzel bir akşam geçiren çocuklar babaların futbol ve voleybol maçlarını da seyretti.  Babalar sahada maçlarını yaparken aileleri de saha kenarından destekledi. Dereceye giren takımlara madalya ve kupa verildi.
Latife Hanım Anaokulu Müdürü Merve Ünlü, bir senenin yorgunluğunu bir haftalık bir şenlikle atmak istediklerini söyledi. Birbirinden güzel etkinlikler organize ettiklerini belirten Ünlü, “İlçemizde ne yazık ki bu ve buna benzer etkinlikler olmuyor. Bizde çok verimli geçen eğitim öğretim yılını bir haftalık şenlikle taçlandırmak istedik. Hem velilerimiz hem de çocuklarımız doyasıya eğlendi. Yoğun bir katılımın olması da bizi ayrıca mutlu etti. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Hilmi Alper