Vali Kumbuzoğlu’nun duyarlı açıklaması, çocukların ihtiyaçlarını giderme amacını yansıtıyor.

Aksaray Valiliği görevine atanan Mehmet Ali Kumbuzoğlu, ilk açıklamasında gönülleri fethetti. Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Aksaray Valisi olarak atanan Kumbuzoğlu, çocukların ihtiyaçlarına duyarlı bir adım atarak toplumun takdirini kazandı.

Vali Kumbuzoğlu, yaptığı açıklamada, tebrik etmek isteyenlerin çiçek yerine çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Aksaray Sevgi Evlerinde kalan çocuklar için oluşturulan hesaba destek sağlamalarını arzu etti. Bu hareket, toplumda takdir toplayan örnek bir davranış olarak değerlendirildi.

IHLARA CAM TERAS PROJESİ TAMAMLANDI IHLARA CAM TERAS PROJESİ TAMAMLANDI

Aksaray Çocuk Evleri Kordinasyon Merkezi hesabına yapılan bağışların çocukların eğitim, sağlık ve günlük ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlayacağı belirtiliyor. Hesap bilgileri ise şu şekilde:

IBAN: TR600001001745032156205014

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nun bu duyarlı davranışı, toplumun dayanışma ve yardımlaşma ruhunu yansıtırken, çocukların geleceğine yapılan olumlu bir katkı olarak öne çıkarken yeni Vali Kumbuzoğlu’nun ilk açıklaması gönüllere  dokundu.

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper