ATSO BAŞKANI KOÇAŞ YANGIN MEYDANA GELEN FABRİKAYI ZİYARET EDEREK BİLGİ ALDI

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde meydana gelen yangın olayı, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş tarafından yerinde incelendi. Başkan Koçaş, olay yerinde yetkililerden bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hasan Çiftçi 35 günlük yaşam mücadelesine yenik düştü Hasan Çiftçi 35 günlük yaşam mücadelesine yenik düştü

Başkan Koçaş, yaşanan yangın haberiyle derin üzüntü duyduklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu: “Bugün yaşanan yangın haberiyle derin üzüntü duyduk. Öncelikle, fabrika çalışanlarımızın güvende olduğunu öğrenmek bizi bir nebze rahatlattı. Ancak, yaşanan yangının neden olduğu maddi zararları da göz önünde bulundurarak, fabrika yetkililerimizi ve tüm ekibi içtenlikle anlıyor ve destekliyoruz.”

Ayrıca, zorlu süreçte firmalarının Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) olarak yanlarında olduğunu belirterek şunları ekledi: “Bu zorlu süreçte, firmamızın ATSO olarak yanında olduğumuzu bilmesini isteriz. Yangının etkilerini minimize etmek ve fabrikanızı tekrar eski haline getirmek için her türlü desteği sağlamak için hazırız. Acil ihtiyaçlarınızı karşılamak, süreci en iyi şekilde yönetmek ve yeniden yapılanma sürecinde rehberlik etmek için buradayız.”

Son olarak, Başkan Koçaş, fabrika yetkililerinin ve tüm çalışanların bu zorlu süreci birlikte atlatacağına olan inancını dile getirerek şu ifadeleri kullandı: "Fabrika yetkililerimizin ve tüm çalışanlarının birlikte bu zorlu süreci atlatacağına olan inancımız tamdır. Can kaybı yaşanmadığı için dua ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."kaynak:aksarayhaberci
 

Editör: Hilmi Alper