Türkiye de 10. Sırada Olan Aksaray Organik Ürünler Hasadı Başladı Türkiye de 10. Sırada Olan Aksaray Organik Ürünler Hasadı Başladı

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde şehir genelinde faaliyet gösteren medya temsilcileri ve çalışanları ile biraraya gelerek gazeteciler gününü kutladı. 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen programa Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Cemiyet Başkanları, Yerel Medya Mensupları, ulusal medya temsilcileri, muhabirler, köşe yazarları, spor yazarları, televizyon ve radyo temsilcileri ile çalışanları katıldı.

Şehir genelinde faaliyet gösteren birçok medya mensubu ile uzun uzun sohbet eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer günün anlam ve önemini belirten konuşmasında şu ifadeleri kullandı;" Değerli basın mensuplarımız, yılın her anı her dakikası haber kaynağına ulaşma en doğru şekilde elde etme ve gelişen zaman içerisinde süreç içerisinde bu bilginin haberin işlenerek vatandaşlarımızın kullanımına sunulması ve bunun şeffaflık doğruluk ve açıklık ilkeleri doğrultusunda yerine getirilmesi basın mensuplarımızın görev ve sorumlulukları içerisinde yer alıyor. Tabi bu anlamada önemli bir vazifenin yerine getirildiğini de her toplantıda dile getiriyoruz zaten bunu tekrar bir kez daha söylemekte de fayda var. Kamuoyunun bilgilendirilmesi açıklığa kavuşturulması bilginin yayılması ve olan olayların doğru bir şekilde aktarılması gerçekten günümüz dünyasında basın mensuplarının yaptığı görevinin önemini bir kez daha ortaya koyuyor. Sağ olun sizler Aksaray’da sizlerde elinizden gelen çabayı ortaya koyuyorsunuz dedi .

Türkiye Kulisi Aksaray Temsilcisi Hilmi Alper

Editör: Hilmi Alper