CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AKSARAY’IN HER KESİMİ İLE İSTİŞARE YAPIYOR

31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşması ile seçim çalışmalarına hız veren CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir ve parti teşkilatı her yerde.

Yoğun ziyaret temposuna hız kesmeden devam eden Harita Yüksek Mühendisi Pelinsu Yıldırım Demir toplumun her kesimini ziyaret ederek istişarelerde bulunuyor. Seçim ziyaretleri kapsamında, Aksaray Otomotiv sektörünün kalbinin attığı merkezler arasında yer alan Otonomi Oto Galericiler Sitesini ziyaret eden Yıldırım Demir, esnaflardan Aksaray otomotiv piyasası hakkında bilgi aldı.

Gittiği her yerde olduğu gibi Otonomi esnafı tarafından da ilgi ile karşılanan Pelinsu Yıldırım Demir ve CHP teşkilatı sektörün beklentileri ve iş hacmi konusunda istişarelerde bulundu. Ziyaret sırasında sektörün öncelikli konuları üzerine görüşmeler gerçekleştirilen Demir, Aksaray'ın otomotiv sektöründe daha ileriye taşınması için çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Dünyaca ünlü Ihlara Vadisi'nde doğa yürüyüşü yapıldı Dünyaca ünlü Ihlara Vadisi'nde doğa yürüyüşü yapıldı

Otonomi esnafı, sektörleri yanı sıra Aksaray’ın yönetimi konusunda gördükleri eksikleri de CHP’li adaya aktarırken “artık 22 senelik tek parti yönetimi devrinin kapanmasını istiyoruz. Herkes gibi bizde değişimden yanayız. Genç ve kadın bir adayın Aksaray’da birçok şeyi değiştirip güzelleştireceğine inancımız tam” diyerek,  Pelinsu Yıldırım Demir’e desteklerini dile getirdiler.

Editör: Hilmi Alper