Kahramanmaraş merkezli depremde kaldığı otelin yıkılması sonucu hayatını kaybeden Piyade Sözleşmeli Er Vural Kumtepe Aksaray’ın Nurgöz Köyünde toprağa verildi.

Birliğine giderken Hatay ilinde konakladığı sırada kaldığı otelin depremde yıkılması sonucu vefat eden Piyade Sözleşmeli Er Vural Kumtepe memleketi Aksaray’da düzenlenen cenaze töreni ile dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Aksaray da kasten adam öldürmek suçundan aranan şahıs yakalandı Aksaray da kasten adam öldürmek suçundan aranan şahıs yakalandı

Kumtepe’nin Türk Bayrağına sarılı naaşı merkeze bağlı Nurgöz Köyüne getirildi.  Nurgöz Köyü Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kumtepe;  köy kabristanlığına defnedildi.

Cenaze törenine Aksaray Vali Vekili Murat Çağrı Erdinç, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Niyazi Turgay, Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve temsilcileri ile Kumtepe’nin yakınları ile vatandaşlar katıldı.

Vali Vekili Murat Çağrı Erdinç vefat eden Kumtepe’nin kardeşleri Ramazan ve Hamza Kumtepe ile yakınlarına başsağlığında bulunarak Kumtepe’ye Allah’tan rahmet diledi.

Türkiye Kulisi Aksaray Temsilcisi Hilmi Alper

Editör: Hilmi Alper