EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ ÖDEMELERİ İÇİN SON GÜN 31 MAYIS

Aksaray Belediyesi, Emlak, Çevre, İlan ve Reklam Vergisi mükelleflerini, birinci dönem vergi ödemelerinin 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimiöncesinde ödeme yapmaları konusunda uyardı. Mali Hizmetler Müdürlüğü, vatandaşların gecikme zammıyla karşılaşmamaları için ödemelerin belirtilen tarihte yapmaları gerektiğini hatırlattı.

Aksaray Belediyesi veznelerinde vergi ödemeleri yoğunluğu yaşanıyor. Aksaray Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, mükelleflerin ödemelerini zamanında yapmalarının önemini vurguladı. Yapılan açıklamada, “Emlak, Çevre, İlan ve Reklam Vergisi birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir. Mükelleflerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için ödemelerini bu tarihe kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak ödemelere kanunen gecikme zammı uygulama zorunluluğu bulunmaktadır” denildi.

Aksaray'da Kız Meselesi Yüzünden 2 Gurup Arasında Çıkan Kavgada Birisi Ağır 4 Kişi Yaralandı Aksaray'da Kız Meselesi Yüzünden 2 Gurup Arasında Çıkan Kavgada Birisi Ağır 4 Kişi Yaralandı

Vatandaşların ödemelerini belediye veznelerinden veya sıra beklemeden 'aksaray.bel.tr' internet adresinde bulunan hızlı menü kısmından yapabilecekleri belirtilerek, “Belediyemiz veznelerine nakit ve kredi kartı ile ödemeler yapılabilmektedir” ifadelerine yer verildi.

Editör: Hilmi Alper