Fikret Dağ Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanlığına Yeniden Seçildi

Akksaray Muhtarlar Derneği, olağan genel kurul toplantısını 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü gerçekleştirdi. Tek liste ile girilen seçimde Fikret Dağ, yeniden Aksaray muhtarlar derneği başkanlığına seçildi. İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Bahtiyar Yamaner’in de katıldığı kongre, geniş bir katılımla dernek binasında yapıldı.

Fikret Dağ, yaptığı açıklamada şunları söyledi. Aksaray Muhtarlar Derneği’nin olağan genel kurulunu, İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Bahtiyar Yamaner ve tüm muhtar arkadaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik. Tek listeyle girdiğimiz kongrede beni ve yeni yönetimimizi seçerek onurlandıran tüm muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Federasyon Başkanımız Bahtiyar Yamaner’e günün anısına tüm muhtar arkadaşlarım adına plaket takdim ettik,” dedi.

Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri

AKSARAY MERKEZ KUTLU KÖYÜ İLE HAMİDİYE ALACA ARASINDAKİ YOL YAPILIYOR AKSARAY MERKEZ KUTLU KÖYÜ İLE HAMİDİYE ALACA ARASINDAKİ YOL YAPILIYOR

Fikret Dağ’ın yeniden başkan seçildiği kongrede, yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:
– Başkan Yardımcısı: Yenimahalle Muhtarı Ahmet Koçak
– Yönetim Kurulu Üyeleri:
– Hacılar Harman Mahallesi Muhtarı Galip Tarhan
– Hamidiye Mahallesi Muhtarı Şaduman Singin
– Aratol İstiklal Mahallesi Muhtarı Yakup Bolat
– Zafer Mahallesi Muhtarı Celal Avcıoğlu
– Meydan Mahallesi Muhtarı Ramazan Kılıç

Denetleme kurulu üyeliklerine ise şu isimler seçildi:
– Aratol Bahçeli Mahallesi Muhtarı: Taner Duru
– Kurtuluş Mahallesi Muhtarı: Mehmet Emekli
– Sofular Mahallesi Muhtarı: Samet Yeşildağ

Kongrenin ardından Kılıçaslan Parkı Pıramit Cafe’de belediye başkan yardımcısı Yakup Kadri Perek ve federasyon başkanı Bahtiyar Yamaner’in katılımlarıyla muhtarlara yemek ikramında bulunuldu. Dağ sözlerine şunları da ekledi. Bu etkinlik, muhtarlar arasında birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi açısından büyük önem taşıyacak görevim süresi boyunca muhtarlar arasında iş birliğini artırarak Aksaray halkına en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Dernek, yeni yönetimiyle birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam edecek dedi.

Aksaray Haberci Ailesi Olarak Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ ve Yönetim Kurulu Üyelerine Hayırlı Olsun Dileklerimizi sunuyoruz. Aksaray'ımıza ve Vatanımıza Hayırlı Olsun 

Editör: Hilmi Alper