Aksaray’da Ruhsatsız Diş Kliniği Çalıştıran Şahıs Göz Altına Alındı Aksaray’da Ruhsatsız Diş Kliniği Çalıştıran Şahıs Göz Altına Alındı

GENİŞLETME ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN OSB YOLUNDA SICAK ASFALT SERİMİNE BAŞLANILDI

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ŞEHRİMİZE İVME KAZANDIRAN TÜM NOKTALARA ULAŞIMI KOLAYLAŞTIRIYORUZ’’

Aksaray Belediyesi ekipleri hızla büyüyen ve gelişen şehrin yollarının da ihtiyaçlara tam karşılık vermesi için yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.

Yeni Sanayi Sitesinin tam kapasite ile çalışmaya başlaması ile birlikte Yeni Sanayi Sitesi ve Organize Sanayi Bölgesi yolunda oluşabilecek yoğunluk göz önünde bulundurularak 4.5 kilometre uzunluğundaki yolda yol genişletme çalışmaları başlatılmıştı.

Genişletme çalışmaları kapsamında Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Perşembe Semt Pazarı ve Yeni Sanayi Sitesi kavşağına kadar olan 1,5 kilometrelik yola sıcak asfalt serimine başlanıldı. Mevcutta 16 metre genişliğindeki yol yapılan genişletme çalışmaları ile 35 metreye yükseltildi. Ayrıca yenilenen yolda vatandaşlara güvenli ulaşım imkânı sunulması açısından kaldırımlar, orta refüj çalışmaları ve bisiklet yollarının da yapımına devam ediliyor.

OSB yolundaki genişletme ve sıcak asfalt serim çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Şehrimiz için köklü altyapı ve üstyapı çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Son 5 yılda şehrimizin 50 yıllık altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına cevap verecek çalışmaları gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza kesintisiz ve kaliteli belediyecilik hizmetleri vermeye devam edeceğiz. Hızla büyüyen şehrimizin gelişimine katkı sağlamak için var gücümüzle çalışacağız.’’ Dedi.

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper