Kom Şube Müdürlüğü Faliyetleri Kom Şube Müdürlüğü Faliyetleri

14 Mayıs 2023 tarihinde genel seçimlerde Milletvekili olan Turan Yaldır, İttifak ortağı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik seçim çalışmaları sürüyor.
Aksaray İyi Parti Milletvekili Turan Yaldır, İyi Parti Aksaray İl Başkanı Cumali Asal, Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz ve Kadın Kolları Başkanı Elif Varlı ile birlikte Sultanhanı İlçesini ziyaret etti.
28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan ikinci tur seçimlerine sayılı günler kala İyi Parti mensuplarının saha çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Sultanhanı ilçesini ziyarete giden İyi Parti mensupları, Sultanhanı ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarının istek ve şikayetlerini dinleyen Yaldır, Milletvekili adaylığında yaptığı görüşmeler sonucunda halkın taleplerine yönelik faaliyetlerini sürdürdüğünü beyan etti. Sultanhanı esnaflarını ziyaret eden Yaldır, esnafların taleplerini dinledi. Esnaflar tarafından yoğun ilgi gören Yaldır, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminde desteklerini istedi.

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimine yönelik gezi ve ziyaretlerine devam eden Yaldır, Millet ittifakı ortağı olan Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek isteme çalışmalarına devam ediyor.Herkesin Milletvekili olmaya kararlı olan Yaldır, seçimden sonrada halkın yanında olacağını beyan ederek, gezi ve ziyaretlerini sürdürüyor.Haber: Fatma Altınok
Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper