Amerikalı oyuncu Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’e açtığı karalama davası yeni iddialar ve şaşırtıcı söylemlerle devam ediyor. Heard’ün kendisi hakkında yaptığı şiddet ve istismar suçlamaları nedeniyle Karayip Korsanları serisindeki Jack Sparrow rolünü kaybettiği belirten Depp’e hayranlarından destek geldi.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 2

İMZA KAMPANYASI BAŞLATTILAR

Depp’in seriye dönmesi için imza kampanyası başlatan hayranları, 500 bin kişinin imzasını toplamaya çalışıyor.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 3

22 MİLYON DOLAR KAYBETTİ

Oyuncu, Disney yapımcılığındaki Karayip Korsanları serisinin 6. filminden Amber Heard yüzünden çıkarıldığını iddia etmişti. Oyuncunun menajeri, bu iddialar yüzünden Depp’in 22 milyon dolar zarara uğradığını paylaştı.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 4

"JOHNNY DEPP'İN YERİ DOLDURULAMAZ"

İmza kampanyasında şu an 435 bin adet imzaya ulaşıldı. Kampanyaya yapılan yorumlar arasında “Johnny Depp’in yeri doldurulamaz” ve “Johnny Depp için adalet” gibi ifadeler bulunuyor.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 5

Depp’in seriye dönmesi için imza kampanyası başlatan hayranları, 500 bin kişinin imzasını toplamaya çalışıyor.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 6

BU SERİYE DE VEDA ETTİ

Oyuncu aynı zamanda Harry Potter evreninde geçen Fantastik Canavarlar serisindeki Grindewald rolünü de hakkında çıkan söylentiler nedeniyle bırakmak zorunda kalmıştı. Oyuncunun yerini Danimarklı oyuncu Mads Mikkelsen aldı.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 7

İLK KEZ İFADE VERDİ

Devam eden karalama davasında Heard, bu hafta ilk defa ifader verdi. 58 yaşında Hollywood yıldızının kendisine şiddet uyguladığını anlatırken duygularına hakim olamayan Heard, "Ondan ayrılmak istemedim. Bunun gerçek olmasını istemedim. Bunun yanlış olduğunu biliyordum ve ondan ayrılmak zorundaydım" dedi.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 8

"BENİ ANLADIĞINI SANDIM"

Heard, ilişkilerinin ilk döneminde, mutlu bir yaşantılarının olduğu ve Depp'in kendisini değerli hissettirdiğini de aktardı. Heard, "Bu adamın beni tanıdığını ve kimsenin görmediği bir şekilde gördüğünü hissettim. Beni anladığını hissettim. Nereden geldiğimi anladığını hissettim" sözlerini dile getirdi.

Metin Uca tedavi gördüğü hastanede entübe edildi Metin Uca tedavi gördüğü hastanede entübe edildi

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 9

FİLMDEN REPLİK SÖYLÜYOR İDDİASI

ilişkileri ile ilgili ifade veren Heard, Depp’in destekçileri tarafından filmlerden replik söylemekle suçlanıyor. Oyuncunun ifadelerini filmlerle karşılaştıranlar, büyük benzerliklere rastladı.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 10

Heard’ün 1999 yapımı Yetenekli Bay Ripley filminde geçen “Dickie ilgili problem şu ki, seninleyken güneş çok parlak, seni ısıtıyor ama seni unuttuğunda her yer çok soğuk oluyor” repliğini taklit ettiği düşünülüyor.

Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönecek mi? - 11

Heard ifadesinde “Johnny’nin yanındayken dünyadaki en güzel insan gibi hissederdim ama sonra bir anda kaybolurdu” dedi.

Editör: Türkiye Kulisi