Aksaray'da Devleti Dolandıran Doktor ve Medikal'cı Tutuklandı Aksaray'da Devleti Dolandıran Doktor ve Medikal'cı Tutuklandı

Karacaer, Gençlerle motosiklet tutkusunu paylaştı ve müjdeler verdi

İyi Parti Aksaray belediye başkan adayı Tuğrul Karacaer, gençlerle buluştuğu Anadolu Genç Motosikletliler Derneği'nde heyecan dolu anlar yaşadı. Gençlerin tutkuyla bağlı olduğu motosiklet dünyasına adım atan Karacaer, gençlerin beklentilerini dinleyerek önemli açıklamalarda bulundu.
Karacaer, gençlerin isteklerine kulak vererek, trafik dışında bir pist yapacaklarını müjdeledi. Kendi de motosiklet keyfi yaşayan Karacaer, gençlerle birlikte kısa bir süre motosiklet sürdü ve onların heyecanını paylaştı.
Gençlerin sosyal ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Karacaer, "Moto Hanlar" adıyla bir proje üzerinde çalıştıklarını belirtti. Bu proje, genç motosiklet tutkunlarının bir araya gelip vakit geçirebilecekleri sosyal bir mekan olacak.
Karacaer, gençlerin spora ve hobilerine destek olmak adına trafik dışında bir pist yapacaklarını vurguladı. Aksaray gençlerine verdiği önemi gösteren İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Anadolu Genç Motosikletliler Derneği Başkanı Doğancan Çevik ve dernek üyelerine teşekkürlerini iletti.
Bu buluşma, Karacaer'in gençlerle olan yakın ilişkisini ve onların ihtiyaçlarını önemseyen bir belediye başkanı adayı olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Editör: Hilmi Alper