Dünyaca ünlü Ihlara Vadisi'nde doğa yürüyüşü yapıldı Dünyaca ünlü Ihlara Vadisi'nde doğa yürüyüşü yapıldı

KARACAER’DEN HALI SAHA SÖZÜ

Seçim çalışmalarına büyük bir titizlikle devam eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER, Ziyaret esnasında çocuklarla da yakından ilgilenip onların isteklerini dinliyor .  
Seçim programı kapsamında, bugün sabah saatlerinde İl Nüfus,Milli Eğitim ve AFAD Müdürlüklerini  ziyaret eden İYİ Parti Adayı KARACAER , kurumlarda çalışan personeller  ile bir araya  geldi.
İYİ Parti Heyeti Akşam saatlerinde  de  şifahane mahallesinde kapı kapı dolaşarak vatandaşlardan  destek istedi. Seçim  kampanyası sırasında şeyh Hamit Mahallesinde ki parkta oynayan çocuklarla buluşan İYİ Parti Adayı KARACAER, çocukların Halı saha isteğine kayıtsız kalmadı . Başkan adayı Karacaer  kendisine yoğun ilgi gösteren ve  sevgi gösterisinde bulunan Çocuklar’a beton sahanın yerine halı saha yapılacağının  sözünü verdi. Çocukların sağlıklı bir şekilde spor yapmaları için şehrin farklı bölgelerine yeni halı saha ve modern parklar inşa edeceklerini belirten İYİ Parti adayı KARACAER açıklamasında  “ Çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde spor yapmalarını teşvik etmek ve sosyal aktivitelere katılımlarını sağlamak için Modern parklar ve halı saha projemizi  hayata geçireceğiz . Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın  fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak için projelerİmiz hazır. Çünkü Aksaray ‘ımızın  çocukları hak ediyor. “ dedi. 
İyi Parti Aksaray Belediye Başkan adayı KARACAER’ in  seçim programı ziyaretinde İYİ Parti Merkez ilçe Başkanı Osman Yılmaz  ile Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.

Editör: Hilmi Alper