DİNÇER; ŞEHRİMİZE MODERN GÖRÜNÜMÜYLE YENİ BİR SOSYAL DONATI ALANI KAZANDIRIYORUZ

Şehrin en yoğun kullanılan kavşak noktalarından biri olan Makas Kavşağında bulunan Kent Park’ta çalışmalar aralıksız devam ediyor. Tamamen revize edilen park, tamamlandığında vatandaşların boş zamanlarında gönüllerince vakit geçirdikleri, yürüyüş ve spor yaptıkları ve sosyalleştikleri bir modern yaşam alanı haline gelecek.

Kent Park kafeteryası, yeni nesil oyun parkı, yeşil alanları, 380 metrekarelik süs havuzu, yürüyüş yolları, dekoratif kamelyalarla bölgenin imajını yenilecek.

AKSARAYLILARIN TOPYEKUN ERDOĞAN’DAN BEKLENTİSİ NET DEMİRYOLU İHALE TARİHİ!!! AKSARAYLILARIN TOPYEKUN ERDOĞAN’DAN BEKLENTİSİ NET DEMİRYOLU İHALE TARİHİ!!!

11 Bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek Kent Park’ta yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şunları söyledi. “Modern görünümü ve yeşil alanlarıyla vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte verimli zaman geçirebilecekleri kent park projemiz kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Hemşerilerimizin hizmetine açacağımız bu yeni sosyal tesisimizle, şehrimize 7’den 77’ye herkesin huzur bulacağı yeni bir mekân kazandırmış olacağız” dedi.

Kent Park; Makas Kavşağı’nın hemen yanında Atatürk Bulvarı, Alparslan Türkeş Bulvarı ile Aşık Molla Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunuyor. Şehre giriş noktalarından biri konumunda yer alan Kent Park şehre gelen misafirleri yeşillikler içerisinde modern görünümüyle karşılayacak.

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper