MACERA PARK AÇILIYOR

Aksaray Belediyesi, adrenalin tutkunları için heyecan dolu bir sezonun kapılarını Macera Parkı’nda yeniden açıyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, parkın gençler ve çocuklar için farklı ve eğlenceli deneyimler sunduğunu belirterek yeni sezon için tüm hazırlıkların tamamlandığını bildirdi.

Aksaray’da Jandarmadan uyuşturucu tarlasına baskın: 592 kök kenevir ve kilolarca esrar ele geçirildi! Aksaray’da Jandarmadan uyuşturucu tarlasına baskın: 592 kök kenevir ve kilolarca esrar ele geçirildi!

Aksaray Belediyesi Macera Parkı, 10 Temmuz Çarşamba günü açılıyor. Macera Parkı, 360 metrelik zipline, survivor parkuru, salto trambolini, dev salıncak gibi birbirinden heyecan verici aktivitelerle dolu. Ayrıca park içinde bulunan etkinlik kulesinde yetişkinler için tırmanma imkanı ve eğlence alanları yer alıyor. Macera Parkı’nda her yaştan çocuğun eğlenerekkeyifli vakit geçirebileceği oyun grupları ve çocuklara özel tasarlanmış oyun parkurları da bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören Macera Parkı, bu yıl da macera tutkunlarına farklı renk katmaya devam edecek. Macera Park, pazartesi günü hariç haftanın 6 günü 12.00 ila 20.00 saatleri arasında açık olacak.

Editör: Hilmi Alper