Aksaray Jandarması Piyasa Değeri Bir Milyon 950 Bin TL Olan Kaçak Tütün Ele Geçirdi Aksaray Jandarması Piyasa Değeri Bir Milyon 950 Bin TL Olan Kaçak Tütün Ele Geçirdi

Şehidin emaneti minik Sümeyye’den Vali Kumbuzoğlu’na ziyaret

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Şehit Uzman Çavuş Polat Özbek’in kızı Sümeyye Özbek’i Valilik makamında misafir etti. İlk karne heyecanını Vali Kumbuzoğlu ile paylaşan Özbek karnesindeki ‘Pekiyi’leri gösterip sevincini dile getirdi.

Özbek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu Özbek’i derslerindeki başarısından dolayı tebrik ederek karne hediyesi ile ödüllendirdi.

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci sınıfa başlayan Sümeyye Özbek’i okulun ilk günüde makam aracıyla evinden alarak okuluna götürmüştü. Okulunda ilk gün heyecanını Vali Kumbuzoğlu ile yaşayan minik Sümeyye, ilk karne hediyesini de Vali amcasından almanın sevincini yaşadı.

Şehitlerimizin emaneti ailelerinin yanında her zaman yanında olduğunu ifade eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu “Sümeyye kızımızı okullar ilk açıldığı gün heyecanına ortak olduk. Karnesini aldıktan sonra beni ziyarete geldi. Karnesi pekiyiler ile dolu. İnşallah bahtı kendisi gibi güzel olur” dedi.

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper

Editör: Hilmi Alper