Erzincan Valisi olarak atanan Vali Hamza Aydoğdu onuruna veda programı düzenlendi. Düzenlenen programa Ak Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, ilçe ve belde belediye başkanları katılım gösterdi.

      

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Erzincan Valisi olarak yeni göreve atanan Hamza Aydoğdu’ya özel veda programı düzenlendi. Programda konuşma yapan Vali Aydoğdu Aksaray halkını ve şehrini sevdiğini belirterek yapılmış olan çalışmalara değindi. Aksaray halkı tarafından sevilen Vali Aydoğdu veda etmenin kolay olmadığını belirterek Aksaray şehrini ve insanlarını sevdiğini söyledi.

Ak Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu Vali Aydoğdu’ya Aksaray şehrine katkılarından ötürü teşekkürlerini sunarak beraber çalışmış olmanın sevinci ve gururu içerisinde olduğunu ifade etti. Yeni görev yeri olan Erzincan şehrinde çalışmalarında başarılar diledi.

Aksaray’da Kovalamaca: Kaçan Araçta Ruhsatsız Tabancalar ve Uyuşturucu Ele Geçirildi! Aksaray’da Kovalamaca: Kaçan Araçta Ruhsatsız Tabancalar ve Uyuşturucu Ele Geçirildi!

İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile veda yemeği yiyen Vali Aydoğdu, herkese tek tek teşekkürlerini sundu. İlçe ve belde belediye başkanları Vali Aydoğdu’yla tek tek vedalaşarak çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu. Vali Aydoğdu katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekindi.

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper