10 Temmuz 2023 tarihinden yana  Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde bulunan otelde yeni sezon hazırlıklarını devam ettiren 68 Aksaray Belediyespor futbol takımımızı ikinci etap kamp çalışması çerçevesinde iki de hazırlık maçı yapacak.

Aksaray Belediyespor ilk hazırlık maçını 2.lig temsilcisi Keçiörengücü spor ile ikincisini d TFF 1.lig temsilcisi Gençlerbirliği ile oynayacak.

Gene bir uyuşturucu şebekesi jandarma tarafından çökertildi Gene bir uyuşturucu şebekesi jandarma tarafından çökertildi

Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Önder Karaveli yönetiminde yeniş sezon hazırlıklarını sürdüren 68 Aksaray Belediyespor ilk hazırlık müsabakasını Ankara’nın TFF 2.ligindeki temsilcisi Keçiören gücü futbol takımı ile oynayacak. Karşılaşma 2 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 18’de Keçiörengücü spor kulübün tesislerinde oynanacak.

Siyah- beyazlı temsilcimiz ikinci hazırlık maçını da Ankara’da oynayacak. Bu defa takımımız Ankara’nın TFF 1.ligindeki temsilcisi Gençlerbirliği ile karşılaşacak.

68 Aksaray Belediyespor- Gençlerbirliği karşılaşması 4 Ağustos 2023 saat 11’de Ankara’da Gençlerbirliği tesislerinde oynanacak.

Aksaray Belediyespor iki hazırlık maçının ardından ikinci etap kamp çalışmasını sona erdirecek.

Aksaray Belediyespor, iki etap kamp çalışmasını Kızılcahamam’da tamamladıktan sonra takıma 3 gün izin verilecek ve siyah- beyazlı takımımız 8 Ağustos 2023 günü 3.defa Kızılcahamam’daki kamp yaptığı otelde bir araya gelerek son etap kamp çalışmasına başlayacak.

Aksaray Belediyespor’un son etap kamp çalışması 18 Ağustos 2023 tarihine kadar devam edecek. Temsilcimiz iki günlük iznin ardından   bu defa Aksaray’daki tesislerde bir araya gelecek. Ligin ilk haftasında 27 Ağustos’ta oynanacak olan İskenderun spor karşılaşması için hazırlıklara Aksaray’daki tesislerde devam edilecek. 

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper