Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Süper Lig

7 Ekim Cuma:

20.00 Gaziantep FK-Adana Demirspor (Kalyon)

8 Ekim Cumartesi:

14.30 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Fraport TAV Antalyaspor-Arabam.com Konyaspor (Corendon Airlines Park Antalya)

20.00 Bitexen Giresunspor-Beşiktaş (Çotanak Spor Kompleksi)

9 Ekim Pazar:

14.30 HangiKredi Ümraniyespor-Yukatel Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Atakaş Hatayspor-Corendon Alanyaspor (Yeni Hatay)

20.00 Fenerbahçe-VavaCars Fatih Karagümrük (Ülker)

10 Ekim Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

Filenin Sultanları şampiyonaya galibiyetle başladı Filenin Sultanları şampiyonaya galibiyetle başladı

1. Lig

7 Ekim Cuma:

20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana)

8 Ekim Cumartesi:

13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)

9 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Yeni Malatyaspor-Erzurumspor FK (Yeni Malatya)

19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk)

10 Ekim Pazartesi:

20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

2. Lig

Beyaz Grup:

9 Ekim Pazar:

15.30 Somaspor-İnegölspor (Soma Atatürk)

15.30 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Bayburt Özel İdare (Nazilli İlçe)

15.30 Arnavutköy Belediyespor-Düzce Cam Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

18.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Hes İlaç Afyonspor-Ankaraspor (Zafer)

19.00 Batman Petrolspor-Esenler Erokspor (Batman Yeni Şehir)

19.00 Çorum FK-Amed Sportif Faaliyetler (Çorum Şehir)

19.00 Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor (11 Nisan)

19.00 Isparta 32-Menemen FK (Isparta Atatürk)

Kırmızı Grup:

9 Ekim Pazar:

15.00 Etimesgut Belediyespor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 GMG Kastamonuspor-Adıyaman FK (Gazi)

15.00 Ankara Demirspor-1461 Trabzon FK (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Kırşehir Futbol-Pazarspor (Kırşehir Ahi)

15.00 Serik Belediyespor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Sarıyer-Uşakspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.30 Kocaelispor-Fethiyespor (Darıca İlçe)

19.00 Bucaspor 1928-Weecoins Kırklarelispor (Yeni Buca)

19.00 Diyarbekirspor-İskenderunspor (Diyarbakır)

19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

3. Lig

1. Grup:

8 Ekim Cumartesi:

15.30 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor (Çatalca İzzettin)

9 Ekim Pazar:

14.30 BC Group Ağrı 1970-Belediye Derincespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.30 Yomraspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yomra İlçe)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Hacettepe 1945 (Kelkit İlçe)

15.00 Amasyaspor FK-1922 Konyaspor (Merzifon İlçe)

19.00 Karşıyaka-Karbel Karaköprü Belediyespor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 Eskişehirspor-Edirnespor (Eskişehir Yeni)

19.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Belediye Kütahyaspor (Mersin)

19.00 52 Orduspor FK-Entegre Solar Elazığspor (Yeni Ordu)

2. Grup:

8 Ekim Cumartesi:

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Turgutluspor (Darıca İlçe)

15.00 Armoni Alanya Kestelspor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Alanya Milli Egemenlik)

15.30 Bulvarspor-Karaman FK (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

9 Ekim Pazar:

14.30 Amberçay Eynesil Belediyespor-Bayrampaşa (Vakfıkebir İlçe)

14.30 Elazığ Karakoçan Fk-Orduspor 1967 (Elazığ Doğukent)

14.30 Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-Alagöz Holding Iğdır FK (Merkez Spor Kompleksi)

15.30 Ergene Velimeşespor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Mustafa Kemal Atatürk)

15.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kuşadasıspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

3. Grup:

8 Ekim Cumartesi:

15.00 Güneş Holding Çankaya FK-68 Aksaray Belediyespor (Osmanlı)

15.30 Efeler 09-Bursa Yıldırımspor (Adnan Menderes)

15.30 Bergama Belediyespor-Artvin Hopaspor (Bergama 14 Eylül)

9 Ekim Pazar:

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Büyükçekmece Tepecikspor (Şile)

14.30 Osmaniyespor FK-Malatya Arguvanspor (7 Ocak)

14.30 Merkür Holding Erbaaspor-Muş 1984 Muşspor (Erbaa İlçe)

14.30 Siirt İl Özel İdaresi-Kepez Belediyespor (Siirt Atatürk)

15.00 Niğde Anadolu FK-Fatsa Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

15.30 Bitexen Sapanca Gençlikspor-Akhisarspor (Sapanca Atatürk)

Editör: Türkiye Kulisi