EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ ÖDEMELERİ İÇİN SON GÜN 31 MAYIS EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ ÖDEMELERİ İÇİN SON GÜN 31 MAYIS

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 42 il içerisinde bulunan 462 arsayı açık artırma usulüyle satışa sunacak. Farklı niteliklere sahip olan toplam 462 arsa, peşin ya da yüzde 35 peşinat, 48 ay vade gibi ayrıcalıklarla sahip olabilecek.

Konut, ticaret, sanayi, turizm tesis, özel sağlık tesis ve plansız niteliğine sahip olan arsalar Türkiye’de 42 ilde açık artırmaya çıkacak. İçerisinde Aksaray’ın da dahil olduğu 42 ile dair detaylar şu şekilde; Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Tekirdağ, Van ve Yalova’da olmak üzere toplam 462 arsa satışı gerçekleşecek.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından, 1-2 Kasım tarihlerinde yapılacak olan açık artırmada, ayrıca Antalya Demre’de de bulunan bir arsanın kiralanması sağlanacak.

1-2 Kasım tarihlerinde satışa sunulacak olan 462 adet arsa hakkında bilgi almak için www.toki.gov.tr ve emlakmuzayede.com.tr internet adreslerinden faydalanılabileceği gibi 0212 608 15 00 numarası üzerinden de bilgi almak mümkün olacak.

Türkiye Kulisi Aksaray il Temsilcisi Hilmi Alper.

Editör: Hilmi Alper