Dr Ali Teker

Tüm Makaleleri

Dr Ali Teker

1982 yılında Adana’da doğdum. İlk ve orta öğretimi Mersin’de tamamladıktan sonra 2007 yılında Çukurova üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldum.

Mecburi hizmetimi ve askerliğimi tamamladıktan sonra 2010 yılında kısa bir süreliğine İstanbul’da uluslararası bir ilaç firmasında medikal müdür olarak görev yaptım.

Yaklaşık 5 yıl kadar İstanbul’da aile hekimliği yaptım. Ayrıca 2010 yılı başlarında duyduğum “Biorezonans”la birlikte hayatımda büyük bir dönüşüm gerçekleşti.

2016’da kendime ait bir biorezonans merkezi açarak meslek hayatıma “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp” uygulamaları ile devam etme kararı aldım.

Bu dönemde Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika programlarına başlayarak Medipol Üniversitesi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesinden Kupa Terapi, Hirudoterapi, Mezoterapi ve Ozon Tedavisi uygulamalarına başladım. 2020 yılında yaklaşık 20 yıl önce ayrıldığım Mersin’e dönerek burada yaşamaya başladım ve kendi adıma açtığım klinikte biorezonans ve geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları yapmaktayım.

Ayrıca 2021 yılından itibaren NeoQuitt marka biorezonans cihazlarının kullanıcısı doktorların eğitimlerini vermekteyim.

Nedir Bu Biorezonans?

2019 yılında Türkiye Kulusi’ne yazılarımla merhaba dedikten sonra öngöremediğimiz bir çok şey yaşandı.

Dr Ali Teker Yazılarıyla Artık Türkiye Kulisi'nde!

Dr Ali Teker yazılarıyla artık Türkiye Kulisi'nde...